Eksed A+A Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı ve Kongresi’ne Katılıyor

EKSED A+A Düsseldorf Germany Fuar

Neden Fuarlarda EKS Emniyet Kemerleri Standını Ziyaret Etmelisiniz?

Kolayca İlk Elden Soru Sorma ve Sipariş Verme İmkanı!

Ziyaretçilerin ürünlerimizle ilgili belirli soruları olabileceğini veya ek bilgiye ihtiyaç duyabileceğini anlıyoruz. Kolay iletişim ve verimli sipariş verme süreci için standımızda ziyaretçilerin ihtiyaçlarını tartışabilecekleri uzman ekibimizle iletişim kurabilecekleri alanlar belirledik. Ürün özellikleri, özelleştirme seçenekleri veya fiyatlandırma hakkında sorabileceginiz her türlü soruya, hızlı ve dogru yanıtlar sunma konusunda kararlıyız.

Ayrıca, ziyaretçilere özel fuar fiyatları sunarak konforu artırmaktayız. Bu, ziyaretçilerin özel indirimlerden ve avantajlı tekliflerden yararlanarak satın alma kararlarını daha ekonomik hale getirmelerini sağlar. Ekibimiz, ziyaretçileri sipariş verme sürecinde yönlendirecek, böylece sorunsuz ve sorunsuz bir deneyim yaşamalarını sağlayacaktır.

İş ekipmanları fuarlarına katılmak, yüksekte çalışan profesyonellere olağanüstü güvenlik ekipmanları ve çözümler sunma taahhüdümüzün ayrılmaz bir parçasıdır. İstanbul ve Düsseldorf iş Güvenliği fuarlarındaki katılımımızla, sektördeki meslektaşlarla bağlantı kurmayı, geniş ürün yelpazemizi sergilemeyi ve ziyaretçilere güvenlik ekipmanlarında keskin yenilikleri keşfetme fırsatı sunmayı amaçlıyoruz. Tüm katılımcıları standımızı ziyaret etmeye, ekibimizle etkileşimde bulunmaya ve EKS Emniyet Kemerleri Sanayi’nin kalite, güvenilirlik ve yenilikle tanımlandığına bizzat tanıklık etmeye davet ediyoruz.

 24-27 Ekim 2023 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen A+A Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı ve Kongresi’ne de katılın. Standımız Koridor (Hall) 04, Stand 21’de yer alacaktır.

Sizi bu prestijli etkinliklere beklemekten mutluluk duyuyoruz ve EKS Emniyet Kemerleri Sanayi’nin üstün ürünleri ve eşsiz müşteri hizmetiyle güvenlik ekipmanları ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğimizi konuşabilmek  için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Eksed A+A Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı ve Kongresi’ne Katılıyor