Hakkımızda

EKS Emniyet Kemer Sanayi firması olarak 2010 yılında Ankara’da yüksekte çalışma ekipmanları üretimine başlayarak tehlikeli mesafelerde çalışan kişilere güvenli bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla yola çıktık. Ürünlerimizi kendi markamız olan EKSED adı altında üretmekteyiz.

Önceliğimiz her daim insan sağlığı ve güvenliğini en üst seviyede tutarak kullanıcı ihtiyaçlarının ötesine geçebilecek verimlilik ve rahatlığı sağlamak ve güven hissini arttırmak olmuştur. Sahip olduğumuz bu bakış açısını her koşulda koruyacağımız inancındayız.

En modern ekipmanlar ve üretim yöntemleri ile gerçekleştirdiğimiz imalatlarımızın yüksek verimlilik ve karlılık içerisinde tamamlanmasıyla daha geniş bir kesime ulaşmayı başarıyoruz. Öte yandan, kullanıcı geri dönüşlerini dikkate alarak ortaya koyduğumuz müşteri memnuniyetinin ve inovasyon çalışmalarımızın sürekliliğini sağlayarak gelecekteki işlerimiz için referanslarımızın kuvvetlendirdik.

Misyonumuz olarak belirlediğimiz güvenli çalışma ortamlarını yaratmayı, çevre bilincine bağlı kalarak hedef kitlemizin ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılayabilecek ürünleri sağlayabilmek amacıyla, kurulduğumuz günden itibaren kalitemizden ve prensiplerimizden taviz vermeyen iş anlayışımıza bağlı kalarak yurtiçi ve yurtdışında istikrarlı bir büyüme göstermekteyiz.

Vizyonumuz ise yurt içi ve yurt dışı müşteri portföyümüzü genişleterek büyümeye devam ederken birinci sınıf ürün kalitemizle farkımızı her zaman korumaktır.

Hakkımızda